Jakie konsekwencje grożą za jazdę po alkoholu?

0
Jakie kary dla jeżdżących po alkoholu

Jazda po spożyciu nawet niewielkiej ilości alkoholu może skończyć się tragedią. Dlatego ustawodawca słusznie przewidział wysokie kary dla jeżdżących po alkoholu. Jednak nie tylko prawne konsekwencje jazdy po spożyciu alkoholu powinny być zniechęcające. Należy też być świadomym poziomu zagrożenia, jakie stwarza pijany kierowca.

Jazda po alkoholu – jakie zagrożenia stwarza kierowca?

Niemal co piąty kierowca zadeklarował, że kiedykolwiek prowadził pojazd mechaniczny, mimo że nie miał pewności czy na pewno jest trzeźwym. Stężenie alkoholu we krwi powyżej 0,8 grama na litr, zwiększa prawdopodobieństwo wypadku aż 3-krotnie. Dwa razy wyższe stężenie zwiększa ryzyko o nawet 25 razy.

Prowadzenie pojazdy po alkoholu jest niebezpieczne ze względu na zawężony kąt widzenia i opóźnienie reakcji. Silny stan upojenia alkoholem znacząco ogranicza racjonalność decyzji. Ograniczone są również funkcje oceniające konsekwencje działań. A jazda po alkoholu może nie tylko sprowadzić niebezpieczeństwo na kierującego ruchem, ale może być też przyczyną cierpienia i śmierci wielu osób w ramach spowodowanej katastrofy drogowej. Prowadzenie po alkoholu może spowodować nieprzyjemności dla kierowcy i innych uczestników ruchu, ale też dla ich rodzin.

Jakie kary dla jeżdżących po alkoholu?

Jedną z dotkliwszych kar dla zawodowych kierowców jest utracenie prawa jazdy. Zatrzymanie prawa jazdy może wiązać się ze zwolnieniem dyscyplinarnym z pracy. Kierowcy z dłuższym stażem, którzy zdawali egzaminy zgodnie ze starymi przepisami, obawiają się konieczności ponownego zdania egzaminu państwowego, ale według nowych, trudniejszych zasad. Jeżeli czas zatrzymania uprawnień będzie krótszy niż rok, to niekonieczne będzie ponowne zdawanie egzaminów.

W przypadku stwierdzenia staniu po spożyciu alkoholu (do pół promila alkoholu we krwi) prawo jazdy traci się od sześciu miesięcy do trzy lat. Wyższe stężenie alkoholu we krwi oznacza utratę prawa jazdy na co najmniej trzy lata.

Ponadto ustawodawca przewidziały kary więzienia, grzywny, zadośćuczynienia na rzecz Funduszu Sprawiedliwości czy konfiskaty pojazdu. Na znacznie wyższe kary muszą liczyć kierowcy, którzy spowodowali wypadek po jeździe po alkoholu. W ramach zabezpieczenia możliwe jest również wysłanie na leczenie odwykowe albo psychiatryczne.

W wielu przypadkach zatrzymania po spożyciu alkoholu istotny będzie jak najlepszy adwokat. Jazda po alkoholu może być stwierdzona wadliwie, na podstawie błędnych przesłanek albo możliwa jest nieprawidłowa kwalifikacja czynu. Często możliwe jest uniewinnienie albo zmniejszenie uciążliwości kary.

W sprawach związanych z jazdą po alkoholu albo innych środkach odurzających konieczna jest współpraca z adwokatem specjalizującym się w podobnych sprawach. Nasza kancelaria prowadziła z należytą starannością wiele takich spraw. Zawsze staramy się znaleźć jak najadekwatniejsze narzędzia dla danej sprawy. Wiemy, że współpraca adwokata z klientem wymaga obopólnego zrozumienia, pełnej informacji obu stron i stworzenia atmosfery szacunku.

Biznes subskrypcyjny: w jakich branżach sprawdzi się najlepiej?

0
Subskrybowanie

Subskrybowanie to codzienność dla wielu z nas. Jak pokazują badania, średnio subskrybujemy kilka odmiennych usług czy rzeczy. Najczęściej są to subskrypcje platform streamingowych umożliwiających oglądanie filmów, czy słuchanie muzyki. Dziś w zasadzie można subskrybować wszystko, począwszy od gazet, muzyki, filmów a skończywszy na zabawkach, kwiatach, a nawet sprzętach elektronicznych do domu. Subskrybowanie pozwala ograniczyć nadprodukcję rzeczy. Bez względu na to, czy obejmuje ono dostęp do rzeczy online (wówczas w ogóle eliminuje się fizyczną produkcję rzeczy), czy puszcza się dany przedmiot w ponowny obieg, nawet jeśli nie pełni już on takiej samej roli, jak dotychczas.

Biznes subskrypcyjny rozwija się w najlepsze, czy jednak równie dobrze sprawdzi się we wszystkich branżach?

Czym jest subskrypcja?

Subskrybowanie, czyli płacenie abonamentu za dostęp do rzeczy lub usług to bardzo wygodne i korzystne finansowo rozwiązanie. Cała idea subskrypcji polega niejako na ‘’wypożyczeniu’’ rzeczy zamiast ich kupowaniu, na tak długo, dopóki płacimy za nie abonament. W praktyce więc możemy oglądać przez miesiąc tyle filmów, ile zdołamy, zamiast kupować kolejny płyty DVD. Co ważne, w dowolnym momencie możemy zarówno anulować subskrybowanie, jak i je wznowić.

Dziś właściwie każdy może pozwolić sobie na takie rozwiązanie, i to, co jeszcze do niedawna było poza naszym zasięgiem ze względów finansowych, obecnie znajduje się na wyciągnięcie ręki. Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać, gdyż co jakiś czas pojawiają się nowe możliwości subskrypcji.

Jakie branże najczęściej korzystają z intuicyjnych modeli subskrypcji?

Pandemia niejako spowodowała wzrost zainteresowania modelami subskrypcyjnymi i wiele osób zdecydowało się na korzystanie z abonamentu, zwłaszcza jeśli gwarantowało to dostęp do rzeczy i usług bez wychodzenia z domu. Biznes subskrypcyjny nie wyhamował jednak wraz ze spadkiem liczby zakażeń na koronawirusa i dziś wiele firm decyduje się na subskrybowanie. Najpowszechniej abonament wykorzystuje się w takich sektorach jak np.:

 • branżach oferujących dostęp do muzyki lub materiałów wideo,
 • branży gastronomicznej,
 • branży modowej,
 • branży zabawkarskiej i produktów przeznaczonych dla dzieci,
 • w druku i dostępie do książek, a także czasopism (w tym w wersji internetowej),
 • elektronice,
 • motoryzacji,
 • branżach oferujących nowe lub ulepszone wersje danego oprogramowania, programów itd.,
 • usługach związanych z serwisem, pomocą i konserwacją,
 • sektorze florystycznym,
 • branży kosmetycznej,
 • sieci kin.

Subskrypcja w biznesie ma szerokie zastosowanie. Dzięki temu wykorzystywana jest zarówno przez duże, jak i małe firmy.

Reklama w Google Ads – 5 powodów przemawiających za tym, że warto się nią zainteresować

0
Reklama w Google Ads

Reklamy Google Ads to jedno z najchętniej wykorzystywanych internetowych narzędzi marketingowych. Pozwalają na pojawienie się w płatnych wynikach wyszukiwania, co przekłada się oczywiście na zdobycie ogromnej przewagi nad konkurencją. Oto 5 powodów, które przemawiają za tym, że warto zainteresować się wspomnianymi wyżej reklamami.

Klimatyzacja do zastosowań komercyjnych – jaki klimatyzator do hotelu?

0
jaki klimatyzator do hotelu

Hotele w wysokim standardzie muszą zapewnić swoim gościom komfortowy wypoczynek zarówno zimą, jak i latem. Zarówno w pokojach, jak i wszystkich przestrzeniach publicznych powinna być utrzymana optymalna temperatura powietrza. O ile w chłodniejsze wieczory ciepło zapewnia ogrzewanie centralne, tak latem niezbędna okazuje się klimatyzacja. Wybór odpowiedniego urządzenia zależny jest przede wszystkim od lokalizacji i powierzchni budynku oraz liczby pokoi.

Klimatyzacja w hotelu — musi być komfortowo!

Klimatyzacja do zastosowań komercyjnych to nie tylko komfort każdego z gości, ale również odpowiednie warunki do pracy przy obsłudze całego obiektu. Klimatyzacja gwarantuje powiew świeżego i czystego powietrza, a także zapewnia optymalny poziom wilgoci, który jest niezwykle ważny szczególnie w miesiącach zimowych. Dlatego też okazuje się ona świetną ochroną wyposażenia pokoi czy recepcji. Warto jednak pamiętać o tym, że hotele powinny wyglądać estetycznie. Stąd też warto wybrać urządzenia, które nie rzucają się mocno w oczy. Klimatyzator w hotelu powinien być na tyle cichy, aby jego działanie nawet w nocy nie przeszkadzało w odpoczynku gościom hotelowym.

Jaką klimatyzację wybrać do hotelu? Firma https://www.daikin.pl/content/internet/internet-pl/pl_pl/klimatyzacja-ogrzewanie-wentylacja/do-hotelu.html ma w swojej ofercie kilka ciekawych rozwiązań, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Rodzaje systemów klimatyzacyjnych

Najnowocześniejsze systemy klimatyzacyjne pozwalają na osiągnięcie właściwej temperatury niezależnie od warunków panujących w danym budynku. Przy tym wszystkim spełniają najwyższe standardy ekologiczności. Najczęściej wybierana klimatyzacja do hotelu jest zabudowana, dzięki czemu goście odwiedzający budynek nie widzą całego urządzenia, a jedynie kratki nawiewne. Takie rozwiązanie zapewnia niezwykłą harmonię i estetyczność.

 • Klimatyzacja typu Multi Split i Split

W budynkach hotelowych najczęściej wybieraną ofertą są klimatyzatory typu Split. Sprawdzą się one idealnie w niewielkich pokojach hotelowych. W sytuacji, gdy do jednego agregatu chcemy podłączyć kilka jednostek wewnętrznych, postawmy na klimatyzację Multi Split. Jest ona idealna do nieco większych powierzchni.

 • Klimatyzacja VRV

Ten typ klimatyzacji stosuje się głównie w bardzo dużych obiektach hotelowych. Znakomicie sprawdza się do schłodzenia dużych przestrzeni jak recepcja czy sala konferencyjna. Zapewnia ona możliwość połączenia ze sobą nawet do kilkunastu urządzeń położonych na terenie obiektu.

Klimatyzacja do hotelu to element, który musi znaleźć się w każdym budynku. Zapewnia ona komfortowy wypoczynek gości poprzez dostosowanie temperatury do panujących warunków. Latem — przyjemnie chłodzi, a zimą nagrzewa, wspomagając inne formy ogrzewania lub całkowicie je zastępując.

Aplikuj z darmowymi wzorami CV

0
wzór CV

Praca nad rzetelnym i przejrzystym przedstawieniem swojego życiorysu, osiągnięć i doświadczenia w formie CV może wydawać się skomplikowana dla osoby, która nie posiada odpowiednich narzędzi oraz umiejętności do tworzenia tego typu dokumentów. Wysłanie w ramach wymarzonej rekrutacji życiorysu skonstruowanego nieumiejętnie, który wygląda zbyt chaotycznie i nie przekazuje informacji w sposób klarowny i przyciągający uwagę, może skutkować odrzuceniem kandydatury już na samym początku procesu rekrutacyjnego – osoby pracujące w dziale rekrutacji chętniej zidentyfikują jako potencjalnych kandydatów osoby, które przysłały przejrzyste i czytelne CV zamiast osób, które to CV skonstruowały nieumiejętnie.

Czym jest inwestowanie na rynku Forex i jak zacząć zawierać na nim transakcje?

0
Czym jest inwestowanie na rynku Forex i jak zacząć zawierać na nim transakcje

Forex (skrót od Foreign Exchange) to skrót od Foreign Exchange. Rynek Forex to przede wszystkim międzynarodowy rynek walutowy – największy i najbardziej aktywny rynek finansowy na świecie. Dzienny obrót przekracza 5 bilionów dolarów. To przekracza obroty wszystkich krajowych rynków akcji razem wziętych.

Czy wiesz że na twoim samochodzie może pojawić się warstwa ceramiki ochronnej?

0
ochrona lakieru

Jak wszyscy doskonale wiemy zakres usług samochodowych czy tez może powinniśmy raczej powiedzieć polski rynek motoryzacyjny jest w tym momencie po prostu ogromny.

Ale być może wielu z was mili polscy kierowcy nigdy jeszcze nie słyszało na przykład o tym że na wasz lakier który macie na karoserii samochodowej zawsze można położyć warstwę ceramiki ochronnej. Czy w takim razie i ty chciałbyś się dowiedzieć możliwie jak najwięcej właśnie o tej usłudze i ją sobie zamówić? Czy jesteś już teraz zdecydowanym właśnie na to? Jeżeli tak w co nie wątpimy to my proponujemy tobie żebyś nie czekał ani też pod żadnym pozorem nie zwlekał lecz najlepiej już teraz skierował swoje kroki do pewnej znakomitej i bardzo dobrej specjalistycznej firmy. Link do jej strony internetowej masz podany poniżej. Nie wahaj się lecz możliwie jak najszybciej w tym renomowanym miejscu pomyśl o zamówieniu dla siebie tego o czym tobie opowiadamy. I to będzie znakomite rozwiązanie.

Kto najlepiej położy nam ceramikę na lakierze samochodowym?

O ile to rzecz jasna będzie możliwe najlepiej już teraz zdecydujcie się na to żeby profesjonaliści na waszej karoserii samochodowej położyli jak najbardziej konkretną warstwę ceramiki ochronnej. Ale o jakich specjalistach w tym miejscu mówimy? Otóż mamy na myśli znakomitych pracowników specjalistycznej firmy do której strony internetowej link macie podany poniżej. Nie wahajcie się zatem ani też nie zwlekajcie lecz najlepiej już teraz zostańcie jej klientami. A potem będziecie o wiele spokojniejsi o wasze samochody a konkretnie o wasz lakier który się na nich jak wszyscy wiecie znajduje. Naprawdę warto i to już teraz zdecydować się na tą usługę. I wierzymy w to że tak właśnie będzie w waszym przypadku już teraz a zatem nie wahajcie się i nie zwlekajcie lecz już teraz poznajcie ten zakład którego specjalizacją jest ceramika lakieru Wrocław. Tutaj zawsze możecie być pewni całkowitego profesjonalizmu. My nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

Dlaczego nie mogę otworzyć konta bankowego?

0
Dlaczego nie mogę otworzyć konta bankowego

Jeśli złożyłeś wniosek o konto bankowe i odmówiono Ci, prawdopodobnie zastanawiasz się, dlaczego. Być może sprawdziłeś swój raport kredytowy i nie zauważyłeś żadnych problemów, więc co to może być? Banki i unie kredytowe sprawdzają inny raport, aby dowiedzieć się o historii bankowej wnioskodawcy. Dowiedz się więcej o tym, jak działają zatwierdzenia konta bankowego, dlaczego możesz mieć problemy i co zrobić, gdy odmówiono Ci zatwierdzenia. Kiedy chcesz otworzyć konto bankowe, możesz być zaskoczony, gdy odkryjesz, że nie możesz po prostu otworzyć konta – musisz złożyć wniosek. To powiedziawszy, w wielu przypadkach możesz złożyć wniosek online, więc nie musisz iść do fizycznego oddziału. Składając wniosek, zazwyczaj musisz podać swoje dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, numer ubezpieczenia społecznego, adres zamieszkania i adres e-mail. Może być również konieczne okazanie dokumentu tożsamości wydanego przez organ państwowy, aby zweryfikować swoją tożsamość (czasami nawet dwa).

Jeśli w ciągu ostatnich siedmiu lat miałeś konto bankowe, które zostało zamknięte z ujemnym saldem, bank może odmówić Ci otwarcia nowego konta. W niektórych przypadkach bank może wymagać od Ciebie uiszczenia starych niezapłaconych opłat, zanim będziesz mógł uzyskać zatwierdzenie. W innych przypadkach może nie zatwierdzić Cię, dopóki wydarzenie nie zostanie całkowicie wyłączone z twojego zgłoszenia. Jeśli byłeś podejrzany o oszustwo lub kradzież tożsamości związaną z kontem czekowym lub oszczędnościowym, prawdopodobnie nie zostaniesz zatwierdzony przez przyszłe banki, o ile ten znak znajduje się w Twojej dokumentacji. Warto również wejść na stronę internetową: https://creditnow.pl/

O tym warto pamiętać!

Jeśli masz historię pisania czeków, które odbijają lub obciążają twoje konto niewystarczającą aktywnością środków, wysyła to wiadomość do banków, że możesz nie być w stanie skutecznie zarządzać swoimi pieniędzmi. Przekroczenie rachunku i wypisanie złych czeków może kosztować bank pieniądze, więc są podstawą do odmowy złożenia wniosku. Raport o koncie pokazuje również, o ile kont bankowych złożyłeś wniosek. Jeśli złożyłeś wniosek o zbyt wiele w krótkim czasie, może to być powód, dla którego instytucje finansowe wahają się przed zatwierdzeniem Cię. Banki i SKOK-i poszukują posiadaczy rachunków, którzy będą zarządzać swoimi pieniędzmi odpowiedzialnie, nie stając się zobowiązaniem. Jeśli stwarzasz ryzyko z powodu takich problemów w przeszłości, możesz zostać odrzucony. Każdy bank będzie miał swoje własne standardy i wymagania dotyczące zatwierdzenia, więc tylko dlatego, że zostałeś odrzucony przez jednego, nie oznacza, że zostaniesz odrzucony przez inny. Pomocne może być sprawdzenie w maksymalnie trzech lub czterech bankach. Nie chcesz przesadzać, ponieważ zbyt wiele zapytań może być również czerwoną flagą. Jeśli nie dostajesz po nie, możesz chcieć zbadać konta o niższym ryzyku, takie jak przedpłacone konto czekowe, które pozwoli Ci przechowywać pieniądze, dokonywać płatności i zakupów. Warto również wejść na stronę internetową: https://creditnow.pl/.

Co to jest zobowiązanie kredytowe?

0
Co to jest zobowiązanie kredytowe

Zobowiązanie kredytowe jest zazwyczaj udzielane osobie fizycznej lub firmie w formie listu od instytucji pożyczkowej, którą może być bank komercyjny, bank hipoteczny lub unia kredytowa. List określa obietnicę instytucji finansowej, że w przyszłości pożyczy określoną kwotę na określonych warunkach. Pożyczka nie została jeszcze wydana, ale jest zatwierdzona. List zobowiązania kredytowego różni się od listu wstępnej kwalifikacji. List z zobowiązaniem do udzielenia pożyczki, zwany także „wstępnym zatwierdzeniem pożyczki”, w rzeczywistości obiecuje, że możesz otrzymać pożyczkę. Obiecuje, że pożyczkodawca jest zadowolony z twojego wniosku o pożyczkę i sprawdził twoją historię kredytową i ocenę kredytową. Przeszedłeś przez każdą niezbędną procedurę gwarantowania i są gotowi udzielić Ci pożyczki. Na przykład, jeśli ubiegasz się o kredyt hipoteczny i jesteś zatwierdzony, możesz kupić dom i złożyć ofertę. Aby otrzymać list z zobowiązaniem do pożyczki, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejrzeć swoją historię kredytową pod kątem wszelkich błędów i natychmiast je naprawić. Możesz uzyskać kopie swojej historii kredytowej z trzech głównych biur kredytowych i powinieneś przejrzeć każde z nich. Potrzebujesz nieskazitelnej historii kredytowej i wysokiej oceny kredytowej. Porównaj podobne pożyczki od co najmniej trzech różnych instytucji kredytowych pod kątem najlepszej stopy procentowej i warunków. Warto również wejść na stronę internetową: https://pozyczkolog.pl/chwilowki-dla-zadluzonych-nasz-przeglad/.

O tym warto pamiętać!

Zobowiązanie do kredytu odnawialnego – zwane również „zobowiązaniem do pożyczki na czas nieokreślony” – odnosi się do gwarancji pożyczki, która gwarantuje, że kredytobiorca może wielokrotnie wykorzystywać wpływy z pożyczki, jeśli płatności są dokonywane na czas. Ponieważ kapitał pożyczki jest spłacany, pożyczkobiorca może ponownie wykorzystać te środki. Jednym z przykładów jest karta kredytowa. Kredyt nieodnawialny jest również nazywany „kredytem zamkniętym”, ponieważ można go użyć tylko raz. Po użyciu konto jest zamykane. Przykłady tego rodzaju pożyczek obejmują kredyty studenckie, kredyty hipoteczne i kredyty samochodowe. Płatności na zamkniętych rachunkach kredytowych muszą być nadal dokonywane na czas i zgodnie z warunkami listu zobowiązującego się do udzielenia pożyczki. Zarówno kredyty odnawialne, jak i nieodnawialne mogą być zabezpieczone lub niezabezpieczone. Zabezpieczone zobowiązania kredytowe są zabezpieczone aktywami, które można zająć, jeśli pożyczka nie zostanie spłacona. Ten składnik aktywów nazywany jest „zabezpieczeniem”. Zabezpieczone zobowiązania kredytowe są zwykle zaciągane w przypadku kredytów hipotecznych i samochodowych. Niezabezpieczone zobowiązania kredytowe, takie jak pożyczki na karty kredytowe i kredyty studenckie, nie są zabezpieczone zabezpieczeniem. Listy kwalifikacyjne – niechciane ulotki, które otrzymujesz pocztą od pożyczkodawców – wydają się oferować pożyczki lub karty kredytowe, ale w takich przypadkach pożyczkodawcy tylko wstępnie przyjrzeli się twoim finansom. Pożyczkodawca mógł spojrzeć na twoje dochody, zadłużenie i aktywa, ale jeszcze nie oferuje ci pożyczki. Oferują jedynie możliwość pożyczki i możliwość ubiegania się o nią. Warto także zajrzeć na stronę: https://pozyczkolog.pl/chwilowki-dla-zadluzonych-nasz-przeglad/.

Jak sprzedać własną muzykę w sieci i zrobić to skutecznie?

0
zarabianie na muzyce

Piszesz teksty, tworzysz muzykę, śpiewasz? Dawno już minęły czasy, w których sprzedaż własnej muzyki wiązała się z ogromnymi nakładami finansowymi i koniecznym wydaniem krążka. Płyty CD z autorską muzyką nie są już dziś tak popularne, jak kiedyś. Większość artystów i odbiorców ich muzyki – przeniosła się do Internetu, gdzie zarabianie na muzyce stało się znacznie łatwiejsze. Czy istnieje zatem skuteczny sposób na to, by własna twórczość zaczęła przynosić upragnione zyski?

Sprzedaż muzyki w Internecie – niezawodne serwisy streamingowe

Nawet początkujący artyści mogą zacząć zarabiać w sieci na własnej twórczości, pod warunkiem że wie, jak właściwie umieścić własne utwory w sieci. Utwory na Spotify, Tidal czy YouTube nie tylko prezentują się bardzo profesjonalnie, ale także zapewniają odbiorcom coraz lepszą jakość dźwięku oraz obrazu, co skutecznie przyciąga melomanów i sprawia, że zarabianie na muzyce staje się faktem. Na tego typu platformach streamingowych obowiązuje jedna najważniejsza zasada – im większa ilość odtworzeń danego utworu, tym większa ilość środków, którą platforma wypłaci na nasze konto. Nie oznacza to jednak, że na największe zyski mogą liczyć tylko i wyłącznie już znani i uznani artyści. Wszystko zależy bowiem od tego, jak dużą liczbę słuchaczy uda nam się pozyskać. Sami znajomi i rodzina to może być trochę za mało. Dlatego warto postawić na dodatkową i sprawdzoną pomoc, czyli agregatora naszych treści muzycznych…

Zarabianie na muzyce – dobry dystrybutor

Generalnie jakakolwiek sprzedaż muzyki w Internecie, jeśli nie podpisaliśmy kontraktu z żadną wytwórnią muzyczną, nie jest możliwa bez dystrybutora czy agregatora muzyki. W sieci znajdziemy wiele firm, które zajmują się promocją contentu muzycznego i o to w zasadzie chodzi. Dobry dystrybutor weźmie na siebie zadanie dystrybucję treści, promocję naszych utworów w sieci oraz umieszczenie ich na najlepszych playlistach. To pozwoli nam na zaistnienie i zdobycie nowych odbiorców. Zanim zdecydujemy się na współpracę z danym dystrybutorem, koniecznie sprawdźmy jego wcześniejsze realizacje, co obejmuje zakres promocji oraz czy zasady współpracy są dla nas jasne. Wówczas nie musimy się martwić o to, że cokolwiek na tym stracimy, a możemy za to zyskać i to dużo. Pamiętajmy jednak o tym, że jeżeli nasz utwór nie jest dobrze przemyślany i nie wszystko w nim gra, to nawet najlepszy agregator treści go nie uratuje. Za to gdy utwór jest naprawdę dobry, to nie pozostaje nam nic innego, jak stworzyć kolejny, albo najlepiej od razu kilka.

ZOBACZ TEŻ