jaki klimatyzator do hotelu

Hotele w wysokim standardzie muszą zapewnić swoim gościom komfortowy wypoczynek zarówno zimą, jak i latem. Zarówno w pokojach, jak i wszystkich przestrzeniach publicznych powinna być utrzymana optymalna temperatura powietrza. O ile w chłodniejsze wieczory ciepło zapewnia ogrzewanie centralne, tak latem niezbędna okazuje się klimatyzacja. Wybór odpowiedniego urządzenia zależny jest przede wszystkim od lokalizacji i powierzchni budynku oraz liczby pokoi.

Klimatyzacja w hotelu — musi być komfortowo!

Klimatyzacja do zastosowań komercyjnych to nie tylko komfort każdego z gości, ale również odpowiednie warunki do pracy przy obsłudze całego obiektu. Klimatyzacja gwarantuje powiew świeżego i czystego powietrza, a także zapewnia optymalny poziom wilgoci, który jest niezwykle ważny szczególnie w miesiącach zimowych. Dlatego też okazuje się ona świetną ochroną wyposażenia pokoi czy recepcji. Warto jednak pamiętać o tym, że hotele powinny wyglądać estetycznie. Stąd też warto wybrać urządzenia, które nie rzucają się mocno w oczy. Klimatyzator w hotelu powinien być na tyle cichy, aby jego działanie nawet w nocy nie przeszkadzało w odpoczynku gościom hotelowym.

Jaką klimatyzację wybrać do hotelu? Firma https://www.daikin.pl/content/internet/internet-pl/pl_pl/klimatyzacja-ogrzewanie-wentylacja/do-hotelu.html ma w swojej ofercie kilka ciekawych rozwiązań, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Rodzaje systemów klimatyzacyjnych

Najnowocześniejsze systemy klimatyzacyjne pozwalają na osiągnięcie właściwej temperatury niezależnie od warunków panujących w danym budynku. Przy tym wszystkim spełniają najwyższe standardy ekologiczności. Najczęściej wybierana klimatyzacja do hotelu jest zabudowana, dzięki czemu goście odwiedzający budynek nie widzą całego urządzenia, a jedynie kratki nawiewne. Takie rozwiązanie zapewnia niezwykłą harmonię i estetyczność.

  • Klimatyzacja typu Multi Split i Split

W budynkach hotelowych najczęściej wybieraną ofertą są klimatyzatory typu Split. Sprawdzą się one idealnie w niewielkich pokojach hotelowych. W sytuacji, gdy do jednego agregatu chcemy podłączyć kilka jednostek wewnętrznych, postawmy na klimatyzację Multi Split. Jest ona idealna do nieco większych powierzchni.

  • Klimatyzacja VRV

Ten typ klimatyzacji stosuje się głównie w bardzo dużych obiektach hotelowych. Znakomicie sprawdza się do schłodzenia dużych przestrzeni jak recepcja czy sala konferencyjna. Zapewnia ona możliwość połączenia ze sobą nawet do kilkunastu urządzeń położonych na terenie obiektu.

Klimatyzacja do hotelu to element, który musi znaleźć się w każdym budynku. Zapewnia ona komfortowy wypoczynek gości poprzez dostosowanie temperatury do panujących warunków. Latem — przyjemnie chłodzi, a zimą nagrzewa, wspomagając inne formy ogrzewania lub całkowicie je zastępując.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here