Aktualne aukcje poleasingowe

Przedsiębiorcy, którzy zaopatrują się w maszyny i urządzenia do swoich firm na aukcja poleasingowych, często pytają o to, gdzie i jak szukać tych najbardziej aktualnych. Doświadczeni w branży wiedzą, że im szybciej znajdą aukcję świeżo wystawionego pojazdu, tym większa jest szansa, że będą ją mogli kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Gdzie zatem szukać?

Popularne aukcje poleasingowe

Jednym z portali, na którym regularnie pojawiają się nowe aukcje maszyn pochodzących z leasingu (i często wystawianych na sprzedaż przez znane towarzystwa leasingowe i samochodowe) jest portal https://www.klaravik.pl/. To właśnie tutaj można znaleźć dziesiątki nowych ofert na różnego rodzaju maszyny budowlane, rolnicze i transportowe. Część z nich można kupić od ręki w przypadku ustalonej przez sprzedawcę ceny stałej, a część na aukcjach, podczas których o atrakcyjną stawkę trzeba się licytować z innymi chętnymi.

Jakie maszyny są sprzedawane w takich miejscach?

Najczęstsze maszyny poleasingowe wystawiane w portalach takich jak Klaravik, to te związane z sektorem budownictwa, przemysłu, logistyki, rolnictwa i medycyny. Dla przykładu, wśród nowych aukcji można znaleźć: quady, zagęszczarki do betonu, podnośniki nożycowe, specjalistyczne samochody ciężarowe, przecinarki, piły taśmowe do metalu, tokarki, frezarki, ale i nagrzewnice czy urządzenia akumulatorowe. Przed decyzją o zakupie maszyny nowo wystawionej na aukcję warto też przejrzeć oferty wcześniejsze – bardzo często da się znaleźć wśród nich te, które jeszcze nie mają wielu ofert, a wyróżnia je atrakcyjna cena.

W poszukiwaniu aktualności poleasingowych dobrze jest również upewnić się co do renomy portalu, z którego pomocy skorzystamy przy zakupach. Tu nadmieńmy, że marka Klaravik jest jedną z najbardziej cenionych dziś na rynku polskim, a od lat wiedzie również prym poleasingowej sprzedaży w Skandynawii. Współpracuje również z wieloma towarzystwami leasingowymi, dzięki czemu nowości w jej serwisie online pojawiają się często i są atrakcyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here