Jak wybrać odpowiedni zapach perfum Tom Ford

Niektórzy fani Toma Forda mogą go znać tylko jako twórcę jego tytułowej marki, ale w rzeczywistości najbardziej znany jest z przekształcenia domu mody Gucci w latach 90-tych.

Tom Ford bardzo interesował się sztukami kreatywnymi, studiował historię sztuki i architekturę, występował również w reklamach. Ostatecznie został dyrektorem kreatywnym Gucci w 1994 roku, w czasie, gdy dom mody był na skraju bankructwa i był uważany za niemodny. Tom Ford pracował również z Yvesem Saint Laurentem.

Tom Ford oferuje niebanalne perfumy

Tom Ford ostatecznie opuścił Gucci i rozwinął własną markę w 2006 roku, a jego pierwszym zadaniem było wprowadzenie na rynek linii zapachów. Pierwszym zapachem były perfumy Black Orchid, które do dziś są uwielbiane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Marka Toma Forda ma obecnie ponad 40 wyjątkowych zapachów, z których większość jest określana jako unisex, co znaczy, że może je nosić kobieta lub mężczyzna. Nie jest jednak łatwo znaleźć dla siebie odpowiedni zapach Toma Forda, ze względu na bardzo szeroki wybór perfum dostępnych w sprzedaży.Tom Ford wypuścił dwie główne linie zapachów, z których każda miała swoją własną, odrębną tożsamość. Private Blend jest bardziej luksusowy z tych dwóch, o znacznie bardziej eksperymentalnym zapleczu. Uosabiające kreację bez ograniczeń, zapachy Private Blend są ostre i wymagające. Wykorzystując nieoczekiwane kombinacje z silnymi zapachami, Private Blend jest osobistym eksperymentem perfumeryjnym Toma Forda. Druga linia, Signature, oferuje tę samą złożoność i intrygę, ale o wiele większą dostępność. Autorskie zapachy Toma Forda są dobrze skonstruowane i trwałe, co czyni je idealnym wyborem dla każdego, kto oczekuje od perfum wyjątkowego zapachu i trwałości.Dzięki charakterystycznym i długotrwałym zapachom woda po goleniu lub tom ford perfumy są idealnym dodatkiem do twojej kolekcji zapachów. Chociaż lekkie zapachy niekoniecznie są w stylu Toma Forda, znajdziesz też zapachy, które możesz nosić przez cały dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here