Kredyt dla firm na oświadczenie

Kredyt w banku

Każdorazowo gdy staramy się o pozyskanie finansowania w banku musimy wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową. Ze względu na obowiązujące banki przepisy, mamy pewność, że ten element nie zostanie pominięty, także jeśli mowa o kredycie firmowym. Zanim bank wyda decyzję w sprawie finansowania dla przedsiębiorcy sprawdzi dochody, okres działalności na rynku czy też szczegółowy biznesplan. Z kolei wszelkie opóźnienia w spłacie, brak płynności finansowej praktycznie przekreśla nasze szanse na finansowanie w banku. W takim razie, czy w ogóle możliwy jest do uzyskania kredyt dla firm bez zaświadczeń?

Gdzie po dodatkowe środki dla firm

Mimo znacznego rozwoju i przyspieszenia jaki odnotowuje rynek finansów wielu z nas w dalszym ciągu jednoznacznie uważa, za dobre kredyty, a pożyczki w instytucjach pozabankowych, za złe. Jednakże mając jakiekolwiek doświadczenie w tej dziedzinie możemy stwierdzić, że nie można tak ogólnie tego ująć. Tak jak wspomnieliśmy na samym początku, kredyt w banku wiąże się z szeregiem formalności i koniecznością udokumentowania zdolności kredytowej na odpowiednim poziomie. To z kolei jest równoznaczne z tym, że nie każdy z przedsiębiorców będzie miał szansę na kredyt dla firm w banku. Mniej restrykcyjne w tej kwestii są z kolei instytucje pozabankowe. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że znalazły na rynku niszę do wypełnienia. Jeśli więc bank odmówił finansowania twojej firmie nie oznacza to, że nie mamy żadnej szansy na zdobycie potrzebnych środków. Instytucje pożyczkowe mają w swojej ofercie kredyty dla firm na oświadczenie.

Kredyt dla firm na oświadczenie

Kredyt dla firm na oświadczenie w instytucji pozabankowej to przede wszystkim mniej formalności, dokumentów i brak konieczności przedstawiania szczegółowego biznesplanu. Kredyt dla firm bez zaświadczeń nie oznacza oczywiście, że nie będziemy musieli przedstawić podstawowych dokumentów. Jednakże są to informacje, które dostępne są od ręki. Potrzebne będą nam podstawowe dokumenty potwierdzające działalność firmy, krótki opis biznesu oraz informacja na temat tego, na co chcemy przeznaczyć środki z pożyczki. Jednakże nie należy się niczego obawiać, bowiem te informacje są najczęściej elementami gotowego formularza, na którym składamy oświadczenie.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń to szansa dla wszystkich tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie i nie mają wystarczającej zdolności kredytowej aby starać się o finansowanie w banku. Z tego rozwiązania mogą skorzystać także przedsiębiorcy, którzy utracili płynność finansową np. z powodu klientów, którzy spóźniają się z płatnościami. To właśnie firmy pożyczkowe wypełniają wspomnianą lukę i są skłonne udzielić finansowania przedsiębiorcom bez zbędnych formalności i w jak najszybszym czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here