Oryginalne prezenty motywacyjne dla pracowników

Nie od dziś wiadomo, że dobry pracownik to zmotywowany pracownik. W każdej firmie zdarzają się okresy wytężonej pracy, działania pod presją terminów i wymagań klienta, licznych nadgodzin. Później przychodzi jednak moment satysfakcji i sukcesu, czas, kiedy pracodawca może podziękować swojemu pracownikowi za jego trud i zaangażowanie.

Jak wyróżnić pracownika?

Szefowie w różny sposób mogą okazać swoją wdzięczność pracownikowi. Zdarza się, że wyróżniają go za jakieś szczególne osiągnięcia dla firmy, bezpośrednio po odniesionym sukcesie. Inni z kolei prowadzą cykliczne wydarzenia typu firmowa gala bądź spotkanie świątecznie. Mają wtedy okazję wyróżnić pracownika, który w ich ocenie najlepiej pracował przez cały rok bądź osiągnął najlepsze wyniki.

Nagrody przyznawane pracownikom mają duże znaczenie. Pokazują, że szef widzi nie tylko ich błędy i potknięcia, ale również trud i wysiłek. Dają motywację do dalszej pracy. Pozwalają pracownikowi budować pewność siebie i inspirują go do szukania nowych możliwości rozwoju.

Jaka nagroda motywacyjna będzie najodpowiedniejsza?

Nagroda często ma charakter finansowy, dobrze jednak, jeśli towarzyszy jej dodatkowy element, który podkreśli wagę wyróżnienia. Ma to szczególne znaczenie w przypadku, kiedy nagroda przyznawana jest publicznie, na oczach innych członków zespołu. Klasycznym pomysłem będzie przyznanie dyplomu, z wypisanymi osiągnięciami pracownika. Warto, by był graficznie atrakcyjny – w tym celu można zamówić unikatowy projekt, który wykonać może firma Tryumf. Dodatkowo, dyplom umieścić można w specjalnym, szklanym etui.

Kolejnym pomysłem, wyjątkowo trafnym w przypadku branżowych imprez i spotkań całego zespołu w odświętnych okolicznościach, jest wręczenie nagrody. Może mieć ona formę figurki, medalu bądź szklanego trofeum. Firma Tryumf oferuje szereg nagród biznesowych tego typu, wykonanych w sposób elegancki i przykuwający wzrok, dzięki czemu pracownik odbierający trofeum z pewnością poczuje się wyróżniony. Istnieje możliwość wygrawerowania na każdej z nagród zleconego tekstu – dzięki czemu przedmiot uzyska unikalny charakter i będzie stanowić piękną pamiątkę na lata.

Bogata oferta firmy Tryumf sprawi, że każdy znajdzie odpowiedni prezent motywacyjny dla pracownika, bądź dopasuje projekt nagrody to swoich oczekiwań. Wszystkie trofea cechują się wysoką jakością wykonania oraz przyjemnym dla oka wyglądem. Niewątpliwie podniosą prestiż branżowej imprezy, a wyróżnionym pracownikom pozwolą poczuć się wyjątkowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here